CETA/G30-48-0160
Listeleme Kodu
Ceta Form 160mm 1000 volt VDE İzoleli Kablo Kesici G30-48-0160
⏱️ H.içi Saat 15:00'e kadar verilen siparişleriniz aynı gün kargoya teslim edilir.
882,00 TL
%5,00 HAVALE İNDİRİMİ
837,90 TL
Stok Kodu
CETA/G30-48-0160
Listeleme Kodu
4000 TL üzeri kargo ücretsiz..
Stokta yok
Aynı Gün Kargoda
Ceta Form VDE onaylı 1000V 160mm İzoleli bakır ve alüminyum kablolar için çift kesimli 10 mm’ye kadar Kablo Kesici Üstün Alman teknolojisiyle dövülmüştür.
G30-48-0160 İzoleli Kablo Kesici (VDE Onaylı)
  • 1000V AC ve 1500V DC gerilim izolasyonu
  • Bakır ve alüminyum kabloları kesmek için
  • Elektro vernik kaplı polisajlı yüzey
  • Özel takım çeliği
  • Çift bileşenli ergonomik sap
  • Çelik tel ve çelik halatlar için uygun değildir
G30-48-0160 160mm / 6" 10 16 27 11 204
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Ürün hakkında henüz soru sorulmamış.
ibrahim Yüksel | 26/03/2026
ilgili satıcı,güzel paketleme,hızlı kargolama. sıkıntısız bir alışveriş oldu.
O... B... | 07/03/2026
bunca zaman kendimize eziyet etmişiz aslında.
O... B... | 07/03/2026
hızlı kargo ve itinalı paketleme, çok teşekkürler. Başak hırdavatı herkese tavsiye ederim.
Ali TÜTÜNCÜ | 09/02/2026
hızlı kargo ve itinalı paketleme. çok teşekkürler, kesinlikle tavsiye ederim.
Ali TÜTÜNCÜ | 09/02/2026
anında kargo ve itinalı paketleme.
MEHMET BELEN | 25/11/2025
MEHMET BELEN | 22/11/2025
Guzel site
V... G... | 21/11/2025
Görselle aynı, hızlı kargo ve kaliteli ürün teşekkürler.
H... Y... | 12/11/2025
Ceta Form 160mm 1000 volt VDE İzoleli Kablo Kesici G30-48-0160 Ceta Form 160mm 1000 volt VDE İzoleli Kablo Kesici G30-48-0160 en uygun fiyatlarla Başak Hırdavat reyonlarında 1000V İzoleli Kablo Kesicileri için hızlı teslimat ve taksit avantajları. CETA FORM markalı yüzlerce üründe indirimli fiyatları kaçırmayın. CETA/G30-48-0160 Ceta Form 160mm 1000 volt VDE İzoleli Kablo Kesici G30-48-0160