CETA/E65-44-0310
Listeleme Kodu
Ceta Form 310 mm Dış Segman Pensesi Düz Uçlu-Yaylı E65-44-0310
⏱️ H.içi Saat 15:00'e kadar verilen siparişleriniz aynı gün kargoya teslim edilir.
1.330,00 TL
%5,00 HAVALE İNDİRİMİ
1.263,50 TL
Kategori
Stok Kodu
CETA/E65-44-0310
Listeleme Kodu
4000 TL üzeri kargo ücretsiz..
Stokta Var
Aynı Gün Kargoda
Ceta Form 310 mm Düz Uçlu Yaylı Segman Pensesi Almanya’da dövülen yay çeliği ve yeni tasarımı ile endüstriyel kalitede ekstra uzun kullanım ömrü sunar.
Hassas işlenmiş ve tornalanmış uçlarıyla segmana kolay geçme sağlar ve bükülmeyi önler
Dış segmalar için düz çeneli segman pensesi.
E65 Serisi Dış Segman Penseleri (Düz Uçlu-Yaylı)
  • Mil (Şaft) üzerindeki dış emniyet segmanları için
  • Açma yaylı
  • Krom Vanadyum çeliği
  • Elektro vernik kaplı polisajlı yüzey
  • PVC daldırma sap
L mm-inch
L2
L4
Ød
Ø
Ağırlık (gr)
140mm / 5-1/2”
40
180mm / 7"
55
225mm / 8-27/32"
68
310mm / 12-13/64"
88
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Ürün hakkında henüz soru sorulmamış.
ibrahim Yüksel | 26/03/2026
ilgili satıcı,güzel paketleme,hızlı kargolama. sıkıntısız bir alışveriş oldu.
O... B... | 07/03/2026
bunca zaman kendimize eziyet etmişiz aslında.
O... B... | 07/03/2026
hızlı kargo ve itinalı paketleme, çok teşekkürler. Başak hırdavatı herkese tavsiye ederim.
Ali TÜTÜNCÜ | 09/02/2026
hızlı kargo ve itinalı paketleme. çok teşekkürler, kesinlikle tavsiye ederim.
Ali TÜTÜNCÜ | 09/02/2026
anında kargo ve itinalı paketleme.
MEHMET BELEN | 25/11/2025
MEHMET BELEN | 22/11/2025
Guzel site
V... G... | 21/11/2025
Görselle aynı, hızlı kargo ve kaliteli ürün teşekkürler.
H... Y... | 12/11/2025
Ceta Form 310 mm Dış Segman Pensesi Düz Uçlu-Yaylı E65-44-0310 Ceta Form 310 mm Dış Segman Pensesi Düz Uçlu-Yaylı E65-44-0310 en uygun fiyatlarla Başak Hırdavat reyonlarında Segman Penseleri için hızlı teslimat ve taksit avantajları. CETA FORM markalı yüzlerce üründe indirimli fiyatları kaçırmayın. CETA/E65-44-0310 Ceta Form 310 mm Dış Segman Pensesi Düz Uçlu-Yaylı E65-44-0310