B1600A02NG4
Listeleme Kodu
Bosch 37 Parça 1000V Elektrikçi El Aletleri Seti L-Boxx 1600A02NG4
⏱️ H.içi Saat 15:00'e kadar verilen siparişleriniz aynı gün kargoya teslim edilir.
18.228,00 TL
%5,00 HAVALE İNDİRİMİ
17.316,60 TL
Stok Kodu
B1600A02NG4
Listeleme Kodu
4000 TL üzeri kargo ücretsiz..
Stokta son 1 ürün
Elektrikçi Çantası 37 parça.
  • Son derece çok yönlü ve kullanışlı 37 parça karışık el aletleri seti
Kullanıcı avantajları
  • 21 VDE el aleti seti: 8 tornavida, 1 kontrol kalemi; 4 açık ağız anahtar, 7 pense, 1 bıçak
 Teslimat Kapsamı:
 1x Tornavida SL 2,5 x 75mm,
1x Tornavida SL 5,5 x 100mm,
1x Tornavida SL 6,5 x 125mm,
1x Tornavida PH 2,0 x 125mm,
1x Tornavida PZ 2,0 x 125mm,
1x Tornavida TX 15 x 75mm,
1x Tornavida TX 20 x 100mm,
1x Tornavida TX 25 x 100mm,
1x Tornavida SL / PZ 1 x 100mm,
1x VDE Kontrol Kalemi,
1x Pense 180mm,
1x Yan Keski 160mm,
1x Kargaburnu 200mm,
1x Kablo Makası 200mm,
1x Boru Anahtarı 250mm,
1x Kablo Sıyırma Pensesi 160mm,
1x Açık Ağız Anahtar 8mm,
1x Açık Ağız Anahtar 10mm,
1x Açık Ağız Anahtar 13mm,
1x Açık Ağız Anahtar 17mm,
1x Kablo Kesme Bıçağı,
1x Değiştirilebilir Maket Bıçağı 180mm,
1x Maket Bıçağı Yedeği 10 parça,
1x Su Terazisi 25cm,
1x Çekiç 500gr,
1x Alyan Anahtar Takımı Hex 9 Parça (1,5-10mm),
1x İşaretleme Kalemi,
1x Keski,
1x katlanır Cetvel 2m,
1x L-BOXX 136
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Ürün hakkında henüz soru sorulmamış.
ibrahim Yüksel | 26/03/2026
ilgili satıcı,güzel paketleme,hızlı kargolama. sıkıntısız bir alışveriş oldu.
O... B... | 07/03/2026
bunca zaman kendimize eziyet etmişiz aslında.
O... B... | 07/03/2026
hızlı kargo ve itinalı paketleme, çok teşekkürler. Başak hırdavatı herkese tavsiye ederim.
Ali TÜTÜNCÜ | 09/02/2026
hızlı kargo ve itinalı paketleme. çok teşekkürler, kesinlikle tavsiye ederim.
Ali TÜTÜNCÜ | 09/02/2026
anında kargo ve itinalı paketleme.
MEHMET BELEN | 25/11/2025
MEHMET BELEN | 22/11/2025
Guzel site
V... G... | 21/11/2025
Görselle aynı, hızlı kargo ve kaliteli ürün teşekkürler.
H... Y... | 12/11/2025
Bosch 37 Parça 1000V Elektrikçi El Aletleri Seti L-Boxx 1600A02NG4 Bosch 37 Parça 1000V Elektrikçi El Aletleri Seti L-Boxx 1600A02NG4 en uygun fiyatlarla Başak Hırdavat reyonlarında Bosch El Aleti Setleri için hızlı teslimat ve taksit avantajları. Bosch markalı yüzlerce üründe indirimli fiyatları kaçırmayın. B1600A02NG4 Bosch 37 Parça 1000V Elektrikçi El Aletleri Seti L-Boxx 1600A02NG4